Pepperoni Sticks

Pepperoni Sticks

  • $ 5.50
    Unit price per 


High-quality Premium Pepperoni Snack Sticks are fully cooked, ready to eat, and a delicious way to add protein to your diet with 5 grams per serving. Whether it's a road trip or an after-school snack, these are sure to fill you up — no refrigeration required until after opening the package.